aktualnosci

Fort Trails

Aktualności

Co nowego?

Scroll Down
Fort Trails już w czerwcu!

Trwają prace przy budowie tras rowerowych na terenach przylegających do stoku narciarskiego. Od teraz będą znane pod nazwą Fort Trails, z nowym logo, a  profesjonaliści i zupełni amatorzy będą się mogli nimi cieszyć już w czerwcu. A wszystko to dzięki temu, że na odcinku od górnej stacji wyciągu narciarskiego, aż do ulicy Sanockiej powstanie sześć zróżnicowanych, a więc dostępnych dla rowerzystów o różnym stopniu umiejętności, tras:  trasa zielona, niebieska, czerwona, fioletowa, czarna i żółta.

Plac budowy odwiedził we wtorek 27 kwietnia Prezydent Wojciech Bakun, wraz z Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gretą Ostrowską i Kierownikiem Biura Prezydenta Maciejem Wolańskim. Towarzyszył im pomysłodawca projektu realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2020 rok Waldemar Hryniszyn z Fundacji Azymut, propagator rekreacji rowerowej i współtwórca Festiwalu Rowerowego Bike Town Przemyśl. Wykonawca i projektant Fort Trails również nie jest obcy przemyślanom - to firma VeloProjekt i Szymon Tasz z X-TRAILS, odpowiedzialny m.in. za powstanie Bike Park Kluszkowce.

Przemyska inwestycja na pewno ucieszy zarówno wymagających rowerzystów, spragnionych adrenaliny, jak i amatorów. Będzie to system jednokierunkowych, zrównoważonych pod kątem trudności ścieżek rowerowych typu singletrack, które przeznaczone są dla rowerów górskich. Dodać należy, że dzięki realizacji projektu możliwe będzie wykorzystanie potencjału kolei linowej na przemyskim stoku także w lecie - korzystający z tras rowerowych będą mogli z niej korzystać.

Fort Trails już w czerwcuFort Trails już w czerwcuFort Trails już w czerwcuFort Trails już w czerwcu

Fort Trails

ul. Pasteura

37-700 Przemyśl

Ikona telefonu

Telefon alarmowy: GOPR 985 lub 601 100 300

Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Wysoki kontrast
Wysoki kontrast
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetuj ustawienia